Σκάουτερ της Liverpool παρακολουθεί το Midtjylland – ΠΑΟΚ
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_lossy,ret_img,w_800,h_445/https://liverpoolfans.gr/wp-content/uploads/2022/02/MCH-Arena-C.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_lossy,ret_img,w_800,h_445/https://liverpoolfans.gr/wp-content/uploads/2022/02/MCH-Arena-C.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_lossy,ret_img,w_800,h_445/https://liverpoolfans.gr/wp-content/uploads/2022/02/MCH-Arena-C.jpg)
Εκπρόσωπος της Liverpool παρακολουθεί τον αγώνα μεταξύ Midtjylland και ΠΑΟΚ για τα play-off του Europa Conference League.
Midtjylland και ΠΑΟΚ τίθενται αντιμέτωποι το βράδυ της Πέμπτης (17/02, 19:45) στη Δανία, στο πλαίσιο των play-off του Europa Conference League, διεκδικώντας ένα εισιτήριο για τους «16» της διοργάνωσης.
Και τι σχέση έχει αυτό με τη Liverpool; Με βάση επιβεβαιωμένες πληροφορίες του LiverpoolFans.gr, άνθρωπος των Reds πήρε θέση στις κερκίδες της MCH Arena προκειμένου να κάνει scouting σε κάποιον ή κάποιους ποδοσφαιριστές που θα αγωνιστούν απόψε στη Δανία.
Ποιον να έχει βάλει, άραγε, στο στόχαστρο της η Liverpool;